قوانین و مقررات استفاده از سایت

لطفا موارد زیر را جهت اطلاع از حقوق و تعهدات خود به دقت مطالعه نمایید

تاریخ آخرین بروز رسانی : 21 اردیبهشت 1401

ضوابط و قوانین

آنچه در زیر به عنوان ضوابط و قوانین استفاده از سایت زبان آمده است، در مجموعه این وب سایت اعمال می‌شود. در نظر داشته باشید که کلیه ضوابط و قوانین زبان منطبق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک ، زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (اینماد) و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است. تمامی کاربران ، با استفاده و بازدید از وبسایت زبان ، در گام اول ، کلیه قوانین زیر را پذیرفته‌ اند و موظف به رعایت قوانین هستند.

قوانین عمومی

  1. کلیه اصول و رویه‌های استارتاپ زبان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد.
  2. هرگونه فعالیت در وبسایت زبان از جمله ورود به وب‌سایت، ثبت‌نام و استفاده از حساب کاربری و یا هرگونه استفاده از وبسایت و اپلیکیشن های زبان، به معنای آگاه بودن کاربر از قوانین زبان و نحوه استفاده از سرویس‌های آن و به معنی پذیرش کامل متن فعلی شرایط و قوانین زبان است.
  3. حق هرگونه تجدید نظر و به روز آوری شرایط و قوانین و همچنین عملکرد و محتوی وبسایت، اپلیکیشنهای آن و کارمزد خدمات وبسایت، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی، به دلایلی همچون بهبود عملکرد، افزودن يک قابليت جديد به خدمات سایت و يا اجرای پيشنهادهای کاربران، برای زبان محفوظ است.
  4. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در این صفحه، از تاریخ نشر یا به روزآوری آن، از همان لحظه انتشار، قابل اجرا است و جایگزین کلیه قبلی محسوب می‌شود.

قوانین مربوط به حساب کاربری

  1. برای بهره مندی کامل از وبسایت کاربر می بایست ثبت‌نام کرده و با ثبت اطلاعات کاربری مشخص شده به عضویت وبسایت درآید. در اینحالت حساب کاربری مختص همان کاربر، جهت اداره امور جاری، در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.
  2. کاربر با ثبت‌نام در سایت می‌پذیرد که قوانین و مقررات این سایت را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ کاربران از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
  3. مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود.